SnowKidz Liberec

Team SnowKidz v Liberci

SnowKidz LIBEREC (dříve Sněžka klub 1603) je partnerský spolek, který se rozhodl přesunout do Liberce a převzít tamní SnowKidz agendu, a to včetně jedné z akcí SnowKidz Tour, která se koná na Ještědu.

SnowKidz LIBEREC se bude snažit šířit sportovní osvětu v městě Liberec a v duchu projektu SnowKidz zvyšovat svými aktivitami zájem dětí a mládeže o zimní sporty a aktivní trávení volného času – a to ne jen v zimě.

V zimě 2019/2020 se zatím připravuje sportovní akce v areálu dětského parku ve Skiareálu Ještěd. Předběžný termín konání je zatím stanoven na sobotu 7.3.2020 – definitivní termín bude upřesněn nejpozději do konce roku 2019.

V rámci tohoto dne proběhne program plný sportovních aktivit, kdy si budou moci začátečníci zdarma vypůjčit sportovní vybavení pro sjezdové lyžování, bežecké lyžování i snowboarding. Naši animátoři jim budou po celou dobu poskytovat lyžařskou instruktáž. K dispozici pro otřelé bude i několik dětských lyžařských překážek a děti si tak mohou vyzkoušet tzv. jibbing. Dále bude připraveno několik soutěží a vědomostní kvízy se zimně-sportovní tématikou o drobné ceny.

Vyhlášena bude také soutěž o nejlepšího a nejnápaditějšího sněhuláka a vítěz bude následně oceněn. Dále proběhne půlhodinový vzdělávací blok týkající se výběru správného sportovního vybavení, oblečení na dané aktivity a také výhod a nevýhod jednotlivých sportovních disciplín. Pro zájemce také předvedeme jak snadno a rychle „namazat“ v domácích amatérských podmínkách.

KONTAKTUJ NÁS

Mírová 574/8, Liberec XI – Růžodol 1, 460 01 Liberec
Czech Republic
Email : pochopova@snowkidz.cz