Skip to content

Registration

ČLENSTVÍ

Členstvím v klubu SnowKidz se automaticky stáváš členem Svazu lyžařů ČR a Pražského svazu lyžařů, kterých jsme členem. Pokud se staneš členem SnowKidz, můžeš si na našich akcích půjčit vybavení na lyže nebo snowboard ZDARMA. Také tě můžeme propojit s trenéry a tréninkovými týmy, které se připravují na závody, pořádají soustředění a tréninkové kempy. Získáš informace o nadcházejících závodech v ČR, na které tě můžeme přihlásit a pomůžeme i s dalšími věcmi.

Pokud jsi členem SnowKidz a Svazu lyžařů, získáváš slevu 20 % v oficiálním fun-shopu SLČR! Do budoucna se chystají i další slevy – v běhu je partnerství například Oakley :).

Členství ve SnowKidz je pro Vás ZDARMA! Členský příspěvek za tebe hradíme my!


Máš nějaké otázky ohledně členství v našem klubu? Neváhej nás kontaktovat! Dotazy
rádi zodpovíme na e-mailu informace@snowkidz.cz

PŘIHLÁŠKA

Vyplň přihlášku a ihned odešli prostřednictvím on-line formuláře níže. POZOR, pro registraci je nutné vyplnit všechny údaje, včetně rodného čísla a sportu/ů či aktivit o které máte zájem. Další variantou je vyplnění formuláře pdf, který pošlete ofocený na e-mail informace@snowkidz.cz s předmětem „přihláška“, případně můžete odeslat v listinné formě na adresu sídla SnowKidz z.s., Cukrovarnická 483/42, 162 00 Praha 6 – Střešovice.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s přijímáním e-mailové komunikace od nás a berete na vědomí, že vaše kontaktní údaje budou u nás uloženy. S tím také dáváte souhlas GDPR, který naleznete na konci této stránky.

en_USEnglish