Skip to content

Home old

SNOWKIDZ CZECH

Aktivní život dětem!


Číst víc

SNOWKIDZ CZECH

Aktivní život dětem!


Číst víc

Project Snowkidz

Počátek a účel

Projekt Snowkidz vznikl v dílně Mezinárodní lyžařské federace FIS jako reakce na zjištění úbytku lyžařů z řad nejmenších, ať už amatérských, či rekreačních. Cílem je dostat děti zpátky na sníh a přitáhnout je k aktivnímu trávení volného času v zimě. Pojetí projektu je relativně volné, proto najdeme po celém světě různé druhy realizací.first-class facilities and meet our friendly, professional staff.

V ČR je projekt realizován SnowKidz z.s. ve spolupráci se SLČR. Je u nás realizován od roku 2012 a nyní v roce 2019 nabírá nových obrátek a směrů. Proto jsme vytvořili nové náměty, kde vznikla SnowKidz Tour. SnowKidz Tour znamená sérii různorodých akcí, které jsou zaměřeny na zimní sporty a další zimní aktivity a zábavu. Mezi to patří i World Snow Day, který je oslavou sněhu, a proto zde SnowKidz nesmí chybět. Chceme se dále zaměřovat na lyžařské sportovní disciplíny, snowboarding a samozřejmě běžecké lyžování a skoky na lyžích a zde zprostředkovat dětem přístup do těchto disciplín a možnost vyzkoušet si je. V rámci Tour bude možné se účastnit i souběžných dětských závodů na vybraných akcích. Více informací a aktualit naleznete vždy v záložce SnowKidz akce.

V roce 2012 jsme obdrželi Snowkidz Award za nejlepší pojetí projektu na světě.

Ve spolupráci s lyžařskými areály jsme vytvořily dětské snowparky, ale nejen to. Spolupracující subjekty obdrží marketingovou a metodickou podporu, zároveň se ale zavazují ke spolupráci na plnění hlavního cíle projektu, kterým je přivést děti zpátky na sníh. Projekt prošel během tří let vývojem a vznikly tak parky v různých horstvech. Aktuálně Snowkidz dětské snowparky najdete v Liberci, Harrachově a Božím Daru.

An essential part of the project is cooperation with partners who share a similar philosophy and help us realize our visions.

SNOWKIDZ PARKS

Snowparks for teaching children in partner areas

PARK HRANICE

Boží Dar


More

SKI PLOC

Harrachov


More

JEŠTĚD – HORY ZA

ROHEM

Liberec


More

[rev_slider alias=“slider“]

Nadcházející událostiRecent Events

No feed. Create and publish a feed to display it.

CONTACT US!

SnowKidz je klub zaměřující se na zvýšení aktivity
u dětí a mládeže, zvláště pak v zimě. Pořádáme
eventy pro děti a propojujeme malé sportovce s
trenéry a možnostmi závodění.Cukrovarnická 42, Praha 6, 162 00

Czech Republic

Facebook


Instagram

PARTNEŘI

Partners of project SnowKidz and it´s events
en_USEnglish