Přeskočit na obsah

SnowKidz Tour 2022 + Zezula Kidz freestyle

  • od
Snowkidz

SnowKidz Tour 2022 + Zezula Kidz freestyle

160 Tuto událost si zobrazilo 160 lidí.

Budeme se na Vás těšit na Božím Daru v Krušných horách!

Další akce SnowKidz Tour 2022 se bude konat na Božím Daru při dětských závodech Zezula Kids Tour ve freestyle snowboardingu.

V rámci akce si mohou Vaše dětičky zdarma vyzkoušet lyžování – připravíme pro Vás možnost zapůjčení dětských sjezdových lyží zdarma a k dispozici budou i lyže běžecké. Vaši nejmenší budete mít také možnost postavit na snowboard – k dispozici bude několik tzv. riglet snowboardů Burton, které jsou specifické tím, že mají navíjecí vodítko, díky kterému můžete své děti povozit i po rovinatém povrchu. K vyzkoušení bude také dětská minu fun line, tedy dvě dětské překážky, které si mohou ti odvážnější začátečníci zkusit projet.

Kromě toho nebudou chybět také soutěže o drobné ceny. Připraveny budou opět vědomostní kvízy se zimně-sportovní tematikou, nebo hod sněhovou koulí na terč.

Ráno se budou moci pokročilí snowboardisté přihlásit skrze náš klub do dětského závodu ve freestyle snowboardingu Zezula. Do závodu se také můžete nahlásit předem do 4.3.2022 – stačí nám poslat přihlášku na mail pochopova@snowkidz.cz, nebo na snowboarding@czech-ski.com.

Chcete-li se zaregistrovat do této akce, pošlete e-mailem své údaje na adresu info@snowkidz.cz

Registrovat pomocí webmailu: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

 

Datum a čas

06-03-2022 / 09:00
 

Místo konání

Sdílet s přáteli

cs_CZČeština