Přeskočit na obsah

SnowKidz Sportovní hry 2023

  • od
Snowkidz

SnowKidz Sportovní hry 2023

156 Tuto událost si zobrazilo 156 lidí.

World Snow Day – Ski JEŠTĚD

Dětský sportovní den v Liberci!

Tak jako každý rok, se na Vás těšíme v Liberci!

Ve ski areálu JEŠTĚD na Vás budeme čekat v dětském parku u centrálního parkoviště s balíkem plným zábavy a sportovních aktivit! Můžete se těšit na dětský mini snowpark pro ty co budou mít odvahu vyzkoušet si slope style na lyžích nebo snowboardu. Slalomek vás naučí zatáčet a udržet koordinaci na svahu. K dispozici bude motorový pás, takže nebudete muset šlapat pěšky 🙂. V čase od 10:00 do 14:00 pro vás budou k dispozici zkušení instruktoři lyžování a snowboardingu. Pro rodiče s dětmi, které nelyžují je to perfektní příležitost na vyzkoušení lyžování, jelikož k dispozici bude půjčovna dětských lyží zdarma.

Zimní radovánky se také neobejdou bez pořádné koulovačky, ale aby se nikdo nezlobil, tak se bude házet na terč 🙂. Ve Snowball contestu si zasoutěžíte o pěkné ceny! Svoji mušku můžete vyzkoušet i ve shazování pyramidy – schválně jestli ji shodíte celou. A kdo nemá dobrou mušku, nevadí – cenu může získat i v našem sportovním vědomostním kvízu, který je zaměřen na zimní sporty a zábavu a také naše sportovce. Pro nejmenší na Vás bude čekat „HOP-ZÓNA“ s hopsadly.

Kromě toho si užijete bohatý hudební program plný zábavy s prasátky Pigy a Lili, která se na Vás přijedou podívat na hory!!!

Dospěláci se také nudit nebudou, jelikož si budou moci vyzkoušet jízdu s nový Seatem Cupra v rámci parádních testovacích jízd s AutoPalace!

Registrujte se předem v on-line formuláři níže a získejte rezervaci lyží a instruktora na čas! Pro ty, na které se nedostane čas s instruktorem, nevěšte hlavu – i tak za námi můžete přijít a kromě her si i tak půjčit lyže a vyzkoušet si lyžování za pomoci rodičů. Nebojte, kdyžtak Vám poradíme :).

Těšíme se na vás a vy se těšte na mnoho zábavy v areálu Ještěd!

Dotazy můžete zasílat na e-mail: informace@snowkidz.cz

Chcete-li se zaregistrovat pro tuto akci, navštivte následující adresu URL: https://forms.gle/tywJD3nJkgvgCj5E7 →

 

Datum a čas

04-02-2023 / 09:30 pro
04-02-2023 / 15:00
 

Místo konání

 
Sledovat video
 

Sdílet s přáteli

cs_CZČeština