Přeskočit na obsah

Adventure Company – SKI PLOC

Harrachov

SnowKidz park v Harrachově se nachází přímo u hotelu Skicentrum pod skokanskými můstky. Tento SnowKidz park nabízí výuku lyžování a snowboardingu pro malé i velké :).

V dětském parku se děti seznámí s úplnými počátky lyžování na malém kopečku, kde je nepřepadne strach jako na sjezdovce. K dispozici je mototorový pás, kterým se dopravíte až na samí „vrchol“. Děti se zábavnou a hravou formou naučí techniku jízdy na lyžích nebo snowboardu. Projedou si zvířátkový slalomek a užijí si mnoho zábavy!


Park provozuje Adventure Company, se kterou se rozhodně nudit nebudete!

Adventure Company se totiž nově spojila se SKI PLOC. Provozují lyžařskou školu v Harrachově, která nabízí lekce i pro dospělé. Výuka probíhá právě v parku SnowKidz a na sjezdovkách v Harrachově. Lyžařská škola Harrachov – AdventureCompany.cz nabízí profesionální výuku všech úrovní lyžařů od začátečníků až po výuku carvingu, freeride či telemarku. Orientuje se na všechny věkové skupiny, a to od Olíkovi lyžařské školičky pro nejmenší (od dvou let), výuky dospělých až po specializované kurzy carvingu, telmarku nebo třeba freestyle. V nabídce je individuální i skupinová výuka lyžování i snowboardingu, speciální nabídka platí také pro školní skupiny a kolektivy.

Mimo to provozují zimní i letní outdoor aktivity, takže rozhodně stojí za to je navštívit.

PROVOZNÍ DOBA (+individuálně po domluvě)

pondělí 9:00 až 17:30

úterý 8:30 až 17:30

středa 8:30 až 16:30

čtvrtek 8:30 až 17:30

Pátek 8:30 až 16:30

Sobota 8:30 až 16:30

neděle 8:30 až 17:30

KONTAKT

telefon: +420 602 665 775

e-mail: pavel@adventurecompany.cz

cs_CZČeština