Přeskočit na obsah

kids day hranice

KIDS DAY HRANICE

3. Březen 2019

Na druhý víkendový den jsme se přesunuli do vedlejšího areálu, který je zároveň naším partnerským ski areálem – HRANICE. Počasí na naší straně příliš nestálo a i přes velký vítr jsme se nenechali odradit a společně s dětmi jsme si užili zimních aktivit.

Ve SnowKidz parku jsme postavili dětské překážky – pěknou překlapovačku a lámanou bednu, před kterou si dšti vyzkoušely jaké to je být jibberem :). K zapůjčení jsme poskytly několik velikostí super Riglet snowboardů značky Burton společně s botami. Větší děti vyzkoušely prkna i v botách vlastních a vůbec jim to v ničem nevadilo.

V tomto snowparku jsme mohli využít dětský pohyblivý motorový pás, takže pro děti i pro náš team bylo snazší provádět výuku snowboardingu. Děti se toho nebýly a na prknech brázdili malý svah jako profíci.

Navzdory bojovým podmínkám (vzhledem k počasí) jsme připravili vědomostní kvízy o ceny, které nám darovala Skupina ČEZ a další předměty od SnowKidz. Jen jsme museli hlídat vyplněné dotazníky, aby nám je nesebral vítr :).

Vytvořili jsme pro děti také okruh pro double-skis, aby ani zde neležely ladem a ukázalo se, jestli funguje i týmová spolupráce.

Ve výsledku se podařilo vytvořit skvělý den plný zimní zábavy a sportovního ducha.

Info


SPONZOŘI SNOWKIDZ TOUR2019


cs_CZČeština