Kalendář akcí

Buď Snowkid! Přijď za námi na některou akci a přidej se k nám! :)

Nejbližší akce:

19.8.-20.8.2017              Memoriál Jiřího Rašky

Frenštát pod Radhoštěm bude hostit světový pohár žen ve skocích na lyžích, zároveň se stane místem finále Beskydského turné a k tomu ještě po několikáté uctí památku olympijského vítěze Jiřího Rašky. Celý víkend bude pro děti přichystán dětský doprovodný program, kde si budou moct vyzkoušet různé zimní sporty, trochu netradičně v letní prostředí.

25.3.2017                          Cross slalom

Slalomový závod na lyžích pro děti od 3 do 16 let. Proběhne v rodinném areálu U Sachovy studánky na Horní Bečvě. Nachystaná bude parádní závodní trať a spousta lákavých odměn pro vítěze.

4.2.2017                             Raškohrátky 2017

Skvělá akce ve Frenštátě pod Radhoštěm, přímo pod skokanskými můstky, v areálu Jiřího Rašky. Pro děti bud nachystána lyžařská závodní dráha plná záludností: skoky, slalom nebo boule. Nachystán bude také bohaty doprovodný program, ve kterém získá každé dítko nějakou drobnou odměnu.

14.1.-15.1.2017                   World Snow Day 2017

Už podruhé budeme slavit Mezinárodní den sněhu na beskydských Pustevnách. Znovu pro děti chystáme super zábavní park plný skvělých disciplín na sněhu. Děti si budou moci vyzkoušet sjezdové lyže, běžky, snowtubing nebo lyže pro dvojice.

27.8.2016                            Memoriál Jiřího Rašky

Kontinentální pohár ve skocích na lyžích. Parádní podívaná pro všechny milovníky sportu, na konci srpna, areál skokanských můstků ve Frenštátě pod Radhoštěm.

12.3.2016                             Bobcross

Parádní akce na plastových bobech. Přidružený bude také závod pro děti a díky tomu, že je na bobách, přihlásit se může opravdu každý! :-)

 

6.2.2016                              Raškohrátky 2016

Další ročník akce v areálu Jiřího Rašky, ve Frenštátě pod Radhoštěm. Pro děti bude nachystán kombinovaný závod ve slalomu a skoku na lyžích.

 

16.1. – 17.1.2016                  World Snow Day – Ledové sochy na Pustevnách

World Snow Day 2016 bude v pohádkovém prostředí beskydských Pusteven, přímo mezi ledovými sochami. V rámci akce „Ledové sochy Pustevny 2016″ se uskuteční také největší mezinárodní oslavy sněhu.

Pro děti do 10 let bude připraven Zábavní dětský park, kde si budou moci vyzkoušet jízdu zručnosti na běžných lyžích nebo na speciálně upravených lyžích pro dvojice nebo zadovádět na saních, bobech či snowtubingu.

http://www.pustevny.cz/world-snow-day/