SnowKidz Tour 2019 – sjezdové lyžování Boží Dar

Poslední den krušnohorského prodlouženého víkendu jsme strávili na Božím Dar. Silný vítr a krátké mrholení nás doprovázelo, ale sportovní nadšenci se i tak vrhli do nových zkušeností ve dni sjezdového lyžování. I tento den proběhl díky podpoře ze strany Skupiny ČEZ.

V tento den jsme poskytli řádku sjezdových lyží a lyžáků pro děti v mnoha velikostech, které si děti mohly zapůjčit – jak jinak než ZDARMA. Stejně tak probíhaly i lekce lyžování zcela zdarma.

I tady jsme byl k dispozici dětský pohyblivý pás a také malý lyžařský vlek a tak jízdy frčely jedna báseň. Každé začínající dítko, které se s námi na lyže odvážilo, si tak vysloužilo odměny od Skupiny ČEZ a SnowKidz.

Na lyžích byla absolvována také větší slalomová trať, kde jsme dětem změřili čas. Každý lyžař si ze slalomu odnesl sladkou odměnu v podobě lízátka nebo gumových bonbonů a ten nejrychlejší fešný batoh a sportovní lahev.

Stejně jako ve dni předchozím byla zachována trať pro double-skis a stánek s vědomostními kvízy se zimně-sportovní tématikou. Nebo spíš stoleček, jelikož silný vítr nám nedovolil postavení stanu ani našeho modrého oblouku, ale to výhercům nevadilo :).