SnowKidz Tour 2019 – Freestyle Pec pod Sněžkou

Předposlední event SnowKidz Tour 2019 se za podpory Skupiny ČEZ uskutečnil 17.3. v Peci pod Sněžkou v oblasti Javor, kde je ústřední středisko turismu v Peci. SnowKidz park jsme postavili přímo u pokladen a u známého Bullbaru, takže o návštěvníky nebyla nouze, čemuž dopomohlo i překrásné počasí. Krásné azuro a teplo zde bylo celičký den.

V parku byly pro děěti připraveny dětské snowboardové překážky a trať pro double-skis. Děti si mohly ZDARMA zapůjčit RIGLET snowboardy značky Burton společně s botami a nebo je mohly použít i se svými vlastními botami. K zapůjčení byly také double-ski a nebo sněžné talíře, které si dětičky mohly vzít i na kopeček vedle snowparku a dát si třeba i závod.

Opět nechyběly vědomostní kvízy se zimně-sportovní tématikou o drobné ceny, které poskytl náš hlavní partner Skupina ČEZ.

Kromě snowboardistů byl park samozřejmě otevřený i lyžařům, kterým v žádném případě nechyběl zápal a rádi si vyzkoušeli jízdu na jibbingových překážkách. A proto jsme nelenili a s týmem SnowKidz jsme vyhlásili několik soutěží. O nejlepší přejezd obou překážek, nebo o nejlepší trik.