snowkidz

SnowKidz Tour 2020 – Dětský den Liberec

Snowkidz
07
Mar

SnowKidz Tour 2020 – Dětský den Liberec

by Snowkidz
 
95 people viewed this event.

Den plný zábavy a zimně-sportovních aktivit – to vás čeká na Ještědu!!!

Tuto akci pořádá v rámci SnowKidz Tour 2020 liberecký spolek SnowKidz LIBEREC z.s. Hlavním partnerem události je město Liberec.

Program se odehrával v dětském snowparku SnowKidz na Ještědu a byl zaměřen především na lyžování, snowboarding a zábavní soutěže. Během dne zde probíhala výuka malých začínajících lyžařů i snowboardistů, vědomostní soutěže o věcné ceny, nebo Snowball Contest v hodu sněhovou koulí na připravený terč.

Ačkoli sněhové podmínky nebyly úplně nejpříznivější, pořadatelům se podařilo park udržet a děti tak mohly zkoušet své dovednosti projížděním zvířátkového a překážkového slalomu, nebo zde byla připravena mini dětská funline s překážkami. Odvážnější děti tak mohly vyzkoušet, jaké to je být freestyle snowboardistou nebo lyžařem. K dispozici byl zdarma také pohyblivý motorový pás, kterým se mohly děti svézt nahoru na kopec. Ti co si ještě netroufli na lyže si mohli zapůjčit plastové sněhové lopaty. Děti si také mohly zdarma zapůjčit sjezdové i běžecké lyže a díky našemu partnerovi, pražskému Burtonu, si mohly zdarma zapůjčit i Riglet snowboardy. Každý začátečník dostal svůj trénikový deníček SnowKidz, kam si může zapisovat své lyžařské pokroky. Každý, kdo se zúčastnil sportovních aktivit a soutěží se osvěžil pitíčkem od partnera SnowKidz Tour 2020, společnosti Capri-Sun. Dále mohly děti vyhrát drobné ceny, ať už předměty od Svazu lyžařů ČR, nebo SnowKidz frisbee, pastelky, něco sladkého na zub a mnoho dalších cen.

Na konci dne byl vyhlášen absolutní vítěz SnowBall Contestu, který si tak vysloužil medaili, diplom a další ocenění.

To register for this event please visit the following URL: http://www.snowkidz.cz/reg-form/ →

 

Date And Time

2020-03-07 | 09:00
| 15:00
 

Location

Místo bude upřesněno, Místo bude upřesněno
 

Venue

Místo bude upřesněno
 
 
 

Share With Friends